StartSport Wiadomość dnia

Znów głośno o częstochowskim AZS-ie – znów w negatywnym kontekście

Były już zawodnik na początku lipca pytał wprost czy „Ktoś może pomóc skontaktować się z kimś z AZS Częstochowa SSA, bo nikt nie odpowiada na telefon lub e-mailem! Czekam na odpowiedzi od końca maja!”. W internecie zawrzało. Kibice dopytywali o co chodzi. Oświadczenie zarządu klubu pojawiło się dopiero 10 dni później. I czytamy, że Felipe Bandero otrzymał wszystkie środki finansowe, które klub miał mu wypłacić za grę w ostatnim sezonie. Co więcej, klub informuje, że nie przedłużył kontraktu z Brazylijczykiem, ponieważ mimo starań wielu osób pracujących w trakcie sezonu w Klubie, nie był on w stanie odpowiednio zintegrować się z pozostałymi członkami drużyny, co miało niekorzystny wpływ na atmosferę w zespole. Oświadczenie kończy się ostrzeżeniem, że rozpowszechnianie dalszych nieprawdziwych i szkalujących Klub informacji za pośrednictwem wszelkich możliwych kanałów komunikacji spotkają się ze zdecydowaną reakcją. Jaka będzie odpowiedź Felipe Bandero? Jak zakończy się ten spór? O tym z pewnością będziemy was informować.

W związku z nieprawdziwymi informacjami, które wpływają niekorzystnie na działalność Klubu Sportowego AZS Częstochowa uprzejmie informujemy, że zawodnik Felipe Bandero otrzymał wszystkie środki finansowe, które Klub miał mu wypłacić z tytułu kontraktu w sezonie 2015/2016. Pragniemy dodać, że zawodnik był na bieżąco informowany o terminach wypłat kolejnych transz.

Jednocześnie czujemy się w obowiązku poinformować o przyczynach, które spowodowały, iż nie zdecydowaliśmy się na złożenie oferty przedłużenia kontraktu Felipe Bandero. Niestety, pomimo starań wielu osób pracujących w trakcie sezonu w Klubie, zawodnik nie był w stanie odpowiednio zintegrować się z pozostałymi członkami drużyny, co miało niekorzystny wpływ na atmosferę w zespole.

Pragniemy nadmienić, iż rozpowszechnianie dalszych nieprawdziwych i szkalujących Klub informacji za pośrednictwem wszelkich możliwych kanałów komunikacji spotkają się ze zdecydowaną naszą reakcją.

Kilka lat częstochowski klub wszedł też w głośny spór z Grzegorzem Boćkiem. O tym więcej pisaliśmy TUTAJ

AKTUALIZACJA

Jest odpowiedź Felipe Bandero na opublikowane przez klub AZS Częstochowa oświadczenie. Zawodnik na swoim profilu na fb napisał:

I never said something about financial problem and I never said bad things about the club AZS Częstochowa SSA. If they don’t want renew the contract with me this is their choice, but they can’t write something bad about me and I can’t agree with the things that they wrote about me.

I only because I never had answer from the club. Everybody can see the message here and what the club wrote about me and my person.

http://azsczestochowa.pl/oswiadczenie-zarzadu-ks-azs-czest…/

In a few days I will do one oficial declaretion about this situation!

Thank you so much much for support all the time.

Nigdy nie mówiłem o żadnym problemie finansowym i nigdy nie mówiłem nic złego o klubie AZS Częstochowa SSA. Jeśli nie chcą przedłużyć ze mną umowy, to jest ich wybór, ale nie można pisać niczego złego o mnie i nie mogę się zgodzić z tym, co o mnie napisano.

I tylko dlatego, że nigdy nie miałem odpowiedź od klubu. Każdy może zobaczyć wiadomość tutaj i to co klub napisał o mnie i mojej osobie.

W ciągu kilku dni przygotuję oficjalne oświadczenie w ten sprawie!

Dziękuję bardzo dużo dla wsparcia przez cały czas.

Zostaw komentarz