Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Znani muzycy z nowym zespołem na częstochowskiej scenie. Bezpłatny koncert w Stacherczaku już w piątek

Facebook Twitter

Znani na częstochowskim podwórku muzycy, pod nowym szyldem chcą ożywić rocka i blues. Po kilku występach przed naszą publicznością i z nową płytą na koncie, polecają tym razem marcowy, darmowy koncert.

W Pubie Stacherczak będziemy mogli bliżej poznać twórczość The Storks:

Wystartowaliśmy dosyć mocno. W 2019 roku zagraliśmy na Radiu Blues, na największym na świecie festiwalu bluesowym pod dachem.

Osób jest sześć, naszym kolegą jest Bocian, czyli Darek Nabiałek – jest to nasz wokalista, Darek Kasprzyk – gitara, następna gitara  – Tomek Merda i na basówce Jacek Szafert. Póki co chcielibyśmy sobie ograć tę płytę, którą teraz wydaliśmy. Muzyka jest porywająca – przynajmniej mi się tak wydaje. Mówię to też na podstawie opinii, które słyszałem od ludzi

– mówią saksofonista Jarosław Woszczyna oraz perkusista Piotr Wroński. Skład The Storks kilkukrotnie testował już swoją muzykę na żywo. Zaprezentował się nie tylko w Częstochowie, grał przed dużą publiką znanych bluesowych festiwali:

Graliśmy też na festiwalu bluesowym – Imielin Blues Festiwal X edycja.

To jest typowo bluesowy festiwal.

Zajęliśmy tam 3. miejsce.

Opieramy się na klasycznych brzmieniach, wokal, ja dokładam trochę saksofonów, natomiast muzyka jest na podłożu rockowo-bluesowym. Koncert promujący w klubie Stacherczak 25 marca, o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie

Wszystkich naszych fanów i nie tylko, wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Ponownie w naszym mieście zespół The Storks będzie przybliżał materiał z płyty „Pierwszy lot”. Koncertowe wydarzenie polecali Piotr Wroński i Jarosław Woszczyna.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj