Zmorsowani Częstochowa zapraszają na wspólne ubieraniem choinki
Jak przygotować się do Świąt i nadejścia Nowego Roku? Zmorsowani Częstochowa przekonują, że poprzez hartowanie swojego organizmu.

Zmorsowani Częstochowa
Sezon na morsowanie trwa w mieście w najlepsze. Grupa śmiałków, która wchodzi do wody w Parku Lisiniec bez względu na zimową pogodę, zaprasza na niedzielną kąpiel. W samo południe nad kąpieliskiem Bałtyk-Adriatyk. Do uczestnictwa w morsowaniu, ale też pomaganiu zapraszała Olga Barańska, prezeska Stowarzyszenia Zmorsowani Częstochowa:
Olga Barańska: Już w najbliższą niedzielę (22.12.) zapraszamy bardzo serdecznie na wspólne ubieranie choinki, morsowanie i pomaganie podopiecznym Psiej Duszki. Spotykamy się o godzinie 12.00 na plaży, następnie ubieramy choinkę, potem szybka rozgrzewka i morsowanie. Jak wspomniałam wcześniej, w tym dniu będą z nami wolontariusze Psiej Duszki, u których będzie można wrzucić coś do puszki. Wolontariusze czekają na Was od godziny 11.00. Jeżeli ma ktoś z Was niepotrzebne dekoracje choinkowe, to zachęcam do przyniesienia i powieszenia na naszej choince.
Start 22 grudnia o godz. 12.00. Warto też zarezerwować czas 6 stycznia. Z okazji Święta Trzech Króli już szykowane jest królewskie morsowanie.
Czytaj także: