Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmiany w sztabie Włókniarza. Zwolniono dyrektora sportowego

Facebook Twitter

Zmiany w sztabie częstochowskiego Włókniarza. Klub z Olsztyńskiej rozstaje się z dotychczasowym Dyrektorem Sportowym. Zarząd wydał w poniedziałek (8.07) późnym wieczorem oświadczenie. 

Zmiany w sztabie Włókniarza
fot.wlokniarz.com

Zmiany w sztabie Włókniarza

W przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu czytamy, że zakończono współpracę z Piotrem Mikołajczakiem, pełnił on funkcję Dyrektora Sportowego, ale też w trakcie meczów był kierownikiem drużyny. Decyzja ta, jak argumentuje Zarząd, została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój klubu po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Może to mieć zatem związek z piątkowym (5.07) meczem Włókniarza ze Stalą Gorzów i sytuacją podczas 7 biegu, kiedy to w powtórce pod taśmą startową nie zdążyli zameldować się Mikkel Michelsen i Maksym Drabik. Obaj zostali wykluczeni, a goście odnieśli zwycięstwo w stosunku 5:0. Mikołajczak długo zatem w częstochowskim klubie nie popracował, do Włókniarza dołączył w listopadzie 2023 r.

Dodajmy, że Włókniarz z 9 punktami na koncie zajmuje 5 miejsce w tabeli PGE Ekstraligi.

Oświadczenie

Drodzy Kibice, Sponsorzy i Sympatycy Włókniarza Częstochowa,

Z dniem 8 lipca 2024 roku, Zarząd Włókniarza Częstochowa SA podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Piotrem Mikołajczakiem, pełniącym funkcję Dyrektora Sportowego oraz w trakcie meczów kierownika drużyny. Decyzja ta została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój naszego klubu po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Włókniarz Częstochowa dziękuje Panu Piotrowi Mikołajczakowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Klub zobowiązuje się do zachowania poufności wszelkich informacji wewnętrznych oraz unikania działań, które mogłyby zaszkodzić dobremu imieniu każdej ze stron. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024