Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmiany w Komendzie Miejskiej Policji i to na najwyższym szczeblu

Facebook Twitter

Podinspektor Dariusz Kiedrzyn dotychczasowy I zastępca Komendanta Miejskiego będzie teraz czasowo pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu. Uroczystość wręczenia rozkazów personalnych miała miejsce w Komendzie Wojewódzkiej w Katowicach.

Podinsp. Dariusz Kiedrzyn służbę w policji pełni od 1998 roku. Karierę rozpoczął od służby prewencyjnej, a od 2003 roku realizował zadania z zakresu służby kryminalnej. Od 2006 roku piastował stanowiska kierownicze w komisariatach: IV, III, II i I w Częstochowie. W 2014 roku powołano go na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego w Częstochowie, a od 2015 roku do chwili obecnej wykonywał swoje obowiązki na stanowisku I zastępcy Komendanta Miejskiego w Częstochowie.

Po prawie 21 latach służby w Częstochowie, od 16 lutego 2019 roku będzie czasowo pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu.

Dariusz Kiedrzynek, podczas spotkania z kadrą kierowniczą częstochowskiej komendy i podległych komisariatów podziękował za dotychczasową pracę i życzył powodzenia w podejmowaniu działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta Częstochowy i powiatu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj