Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmiany na liniach 100 i 131. Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej

Facebook Twitter

0d 1 sierpnia zmienią się rozkłady jazdy autobusów dwóch linii 100 i 131. Na pierwszej z nich we wszystkie dni tygodnia nastąpią przesunięcia godzin kursów, żeby poprawić skomunikowanie ulicy Bardowskiego. Natomiast linia 131 z uwagi na niewielkie zainteresowanie pasażerów na odcinku od ulicy Kordeckiego do Cmentarza św. Rocha zostanie skrócona.

fot. mpk.czest.pl/

Oto szczegóły:

Linia 100 – we wszystkie dni tygodnia nastąpią przesunięcia godzin kursów, żeby poprawić skomunikowanie ul. Bardowskiego. Ponadto – z uwagi na ograniczenia w handlu w – w niedziele i święta autobusy będą kursowały na krótszej trasie: Jesienna – Bardowskiego – Dworzec Główny PKP, ale zostanie zwiększona liczba kursów (przez większość niedzieli co 30 minut zamiast dotychczasowych 45 minut).

Linia 131 – z uwagi na niewielkie zainteresowanie pasażerów na odcinku od ul. Kordeckiego do Cmentarza św. Rocha, linia zostanie skrócona do trasy: Piłsudskiego – Kordeckiego Park Lisiniec, natomiast w przeciwnym kierunku będzie kursować przez św. Jadwigi i św. Barbary do przystanku JASNA GÓRA.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024