Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmiana na stanowisku komendanta w Kłobucku

Facebook Twitter

Zmiana na stanowisku komendanta w Kłobucku. Dzisiaj (5.08.) w siedzibie śląskiej Policji odbyło się spotkanie związane ze zmianą kadrową na szczeblu kierowniczym w tej jednostce. Pożegnano odchodzącego na emeryturę insp. Tomasza Górkę a jego obowiązki powierzono mł. insp. Marioli Biskup.

Nowa szefowa kłobuckiej komendy do tej pory była komendantką Komisariatu Policji I w Częstochowie.

W trakcie spotkania I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach rozkazem personalnym powierzył z dniem 6 sierpnia 2021 r. mł. insp. Marioli Biskup pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku. Dotychczas policjantka ta zajmowała stanowisko komendanta Komisariatu Policji I w Częstochowie.

Rozkaz odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkom. Małgorzata Stempniowska, a insp. Mariusz Krzystyniak wręczył go nowej szefowej kłobuckiej jednostki, jednocześnie wraz z insp. Dominikiem Łączykiem gratulując awansu.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj