Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Złota piątka spośród ponad 150 tytułów filmów. OKF czeka na głosy do końca stycznia

Facebook Twitter

Zostało kilka dni dla widzów częstochowskiego kina studyjnego, aby wskazać najlepsze filmy 2021 roku. Wybieramy internetowo jeden film, który zrobił na nas największe wrażenie i oddajemy głos w plebiscycie Złota Piątka.

Filmowe Mikołajki

Głosowanie potrwa do końca stycznia.

Nie mogą to być filmy, które nie były u nas prezentowane, czyli nie wszystkie filmy, które wchodziły na ekrany polskich kin, tylko te, które premierowo weszły do naszego repertuaru w ubiegłym roku. Tytułów było 160. Nowość – wymuszona też pandemią – nie ma w tym roku wersji papierowej, czyli nie ma kuponów tradycyjnie wypełnianych u nas na miejscu, wrzucanych do skrzynki, jest tylko wersja online. Można głosować internetowo, najwygodniej przez naszą stronę – tam jest ogłoszenie o Złotej Piątce, jest link.

Zatem jako widzowie Kina Iluzja wybieramy na stronach www OKF-u w Częstochowie „Złotą Piątkę” filmów. Na głosujących czekają filmowe upominki, a wskazane ulubione filmy wrócą jeszcze na ekran kinowy:

To już jest tradycja, bo ten plebiscyt jest organizowany po raz 29. Gdyby nie zeszłoroczna przerwa ze względu na pandemię, to byłby już 30 nasz plebiscyt, więc chyba jest to plebiscyt najstarszy jeżeli chodzi o nasze miasto. Tradycją tego plebiscytu było powtarzanie 5 zwycięskich filmów, stąd nazwa własna „Złota Piątka”, 5 filmów w drugiej połowie lutego.

Wybieramy i oglądamy, zachęcała do udziału w plebiscycie Małgorzata Stasikowska-Lis.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj