Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Żłobek Miejski Reksio zaprasza na rodzinny festyn

Facebook Twitter

Żłobek Miejski Reksio otwiera się na spotkania z małymi i dużymi - poleca plenerową rodzinną imprezę. W sobotę 20 maja zaprosi dzieci z opiekunami na piknik i festyn pod szyldem "Rodzina To My".

Dyrekcja już zapowiada animacje, atrakcje i zabawy dla najmłodszych, ale i coś dla rodziców:

Elżbieta Gajos: Impreza otwarta, rodzinna, która odbędzie się w Żłobku Miejskim Reksio, ale przy ulicy Sportowej 34 a. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców. Na gości czekają animacje, dmuchańce, występy artystyczne, różne występy artystyczne, także i młodzieży zdolnej dorosłych. Pokazy policji i straży pożarnej. Ci którzy lubią kuchnię polską, będą mogli skorzystać z przekąski kuchni polskiej, domowych wypieków, a Panie nawet z porad kosmetycznych.

– zdradza nam Elżbieta Gajos, dyrektor miejskiego żłobka w Częstochowie. Spotkanie w plenerze to też okazja by odwiedzić placówkę przez nowe rodziny, ale odbywają się też tutaj spotkania po latach:

Elżbieta Gajos: Niektóre elementy zaskakują. Dzieciaczki się bardzo zmieniają. W tym okresie właśnie takim rozwojowym w wieku przedszkolnym, szkolnym, bardzo widać duże zmiany. Czasami nawet ciężko poznać czy to nasza pociecha, czy to już nie nasza pociecha. U nas chodzą już pokolenia maluszków. Jak przyjdzie jedna pociecha to zaraz przychodzą drugie i trzecie. Widzimy to po naszych kochanych rodzicach, że bardzo lubią z nami przebywać. Przerwa ta trzyletnia troszeczkę uniemożliwiła nam spotkanie, ale myślę, że teraz już pełną parą wrócimy do działań. Będziemy realizować je co roku.

Impreza rodzinna w plenerze w żłobku przy ul. Sportowej 20 maja od godz. 10.30.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024