Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zdecydowana wygrana w kolejnym sparingu. Raków przed wiosenną kolejką jeszcze w Turcji do 21 stycznia

Facebook Twitter

Raków Częstochowa wygrał 4:1 z rumuńskim FCSB w meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji. W Belek zespołowi czerwono-niebieskich udaje się skutecznie szlifować umiejętności, co sprawdza się w kolejnych starciach z rywalami.

fot.www.facebook.com/RakowCzestochowa

Bramki dla Medalików tym razem strzelali: Bartosz Nowak, Vladislavs Gutkovskis, Ivi Lopez i Fran Tudor. Posłuchajcie co mówi trener Rakowa Częstochowa:

fot.www.facebook.com/RakowCzestochowa

Sparingi w przerwie sezonu pozwalają na uzyskanie właściwego poziomu gry i pełnego przygotowania piłkarzy do zasadniczych meczów. Jak ocenia na tym etapie drużynę Marek Papszun?

Marek Papszun: Nigdy nie jest tak, że w tym okresie wszyscy zawodnicy są gotowi, ale to nie chodzi o przygotowanie fizyczne, ale tez o mikrourazy, z którymi grają (…). Objętość zajęć odcisnęła piętno na niektórych zawodnikach i oni potrzebują czasu, by dojść do optymalnej dyspozycji.

Zgrupowanie w tureckim Belek potrwa do 21 stycznia. Przypomnijmy: 18. kolejka sezonu startuje 27 stycznia. Raków Częstochowa swoje ligowe rozgrywki wznowi dzień później. Zmierzy się z Wartą w Poznaniu, ten mecz o godz. 20.00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lutego 2023