Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zbigniew Zamachowski wokalnie umili tegoroczne obchody Dnia Kobiet w Częstochowie

Facebook Twitter

Zaśpiewa piosenki z własnego i nie tylko własnego repertuaru w towarzystwie częstochowskich filharmoników.

Orkiestrę poprowadzi Adam Klocek, a impresariat poleca wydarzenie nie tylko kobietom.

To koncert nie tylko dla Pań, w okolicach święta kobiet, ale i późniejszego święta mężczyzn, bo takie też w kalendarzu się znajduje. Tym razem będzie to Zbigniew Zamachowski z naszą orkiestrą. Zawsze staramy się, żeby taki koncert był lżejszy, ale z udziałem orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka, zapraszamy 6 marca o godzinie 19.

– zaprasza Agnieszka Małasiewicz z Filharmonii Częstochowskiej. Przy fortepianie artyście będzie towarzyszył Roman Hudaszek. W programie znajdą się piosenki nie tylko o miłości. Usłyszymy: Kobiety Jak Te Kwiaty, W Małym Miasteczku, Już Czas Na Sen i inne przeboje Wasowskiego, Przybory, Osieckiej, Nohavicy czy Turnaua.

Zaprosiliśmy Zbigniewa Zamachowskiego, bo jego słyszeliśmy w takiej właśnie konfiguracji wraz z orkiestrą. Gościnnie wystąpił w zeszłym roku z Izabelą Połońską. Zbigniew Zamachowski nie tylko dla Pań. Repertuar będzie różnorodny. Taki, w którym Zbigniew Zamachowski najlepiej się czuje, bo o tym, że ma talenty muzyczne to wiemy także z filmów i przedstawień, w których te talenty są często wykorzystywane. Jest to bardzo utalentowany i wykształcony też muzycznie człowiek. Będzie śpiewał piosenki o miłości i nie tylko. Także te, ze swojego repertuaru.

– dodaje Agnieszka Małasiewicz z impresariatu Filharmonii im. Hubermana. Koncert 6 marca o godz. 19.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj