Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zawodnicy Włókniarza szykują się do meczu z Apatorem, a tymczasem zarząd Włókniarza spełnił kolejny ważny punkt regulaminu PGE Ekstraligi

Facebook Twitter

Żużlowcy Włókniarza w najbliższy piątek (3.06) w ramach VII rundy PGE Ekstraligi na wyjeździe zmierzą się z drużyną For Nature Solutions Apator Toruń. Mecz rozpocznie się o 20:30. Jednocześnie zarząd Włókniarza poinformował o spełnieniu jednego z nowych obowiązków wynikających z regulaminu rozgrywek. Zapis w regulaminie dotyczy posiadania przez każdy klub odwodnienia linowego oraz plandeki chroniącej tor przed opadami.

Na stadionie przy Olsztyńskiej już od pierwszego potkania ligowego z FOGO Unią Leszno funkcjonowało odwodnienie. Plandeki, które zarząd zielona-energia.com Włókniarza zamówił przed sezonem, niestety nie dojechały na czas. Firma, która odpowiadała za ich dostawę, swoją produkcję posiadała na terytorium Ukrainy, a tocząca się tam wojna uniemożliwiła realizację tego zamówienia. Decyzją PGE Ekstraligi częstochowski klub dostał czas do 1 czerwca. na ponowne zamówienie i odebranie plandeki. W ostatniej chwili, a dokładnie we wtorek po popołudniu (31.05) plandeki dotarły do Częstochowy. Zarząd Włókniarza spełnił zatem, kolejny, ważny punkt tegorocznego regulaminu rozgrywek.

Awizowane składy na mecz:

Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Fredrik Lindgren
4. Jonas Jeppesen
5. Kacper Woryna
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

For Nature Solutions Apator Toruń
9. Paweł Przedpełski
10. Robert Lambert
11. Patryk Dudek
12. Zastępstwo zawodnika
13. Jack Holder
14. Denis Zieliński
15. Krzysztof Lewandowski

 

źródło: BP Włókniarz

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023