Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zaszczepili celebrytów a w Częstochowie?

Facebook Twitter

27 grudnia rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciwko koronawirusowi. W priorytetowej grupie zero, znaleźli się pracownicy służby zdrowia, pracownicy sanepidów, MOPS-ów, DPS-ów czy aptek. W ostatnich dniach głośno jest jednak o tzw. aferze szczepionkowej, kilkanaście osób otrzymało preparat poza kolejnością.

fot. Angelo Esslinger/ Pixabay

Wśród nich jest między innymi Krystyna Janda, Andrzej Seweryn czy Wiktor Zborowski. Czy podobna sytuacja miała miejsce też w Częstochowie? Czy do dyrekcji szpitala na Parkitce docierają sygnały o nieprawidłowościach?

– te najnowsze statystyki przytacza Zbigniew Bajkowski dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Samych pracowników szpitala, którzy już zapisali się do szczepień jest blisko 1400 osób. Lista cały czas powiększa się …

Przypomnijmy dyr. Zbigniew Bajkowski był pierwszą osobą w Częstochowie, której 27 grudnia podano preparat przeciwko covid-19…

Resort Zdrowia dał też zielone światło dla rodziców wcześniaków. Oni także mogą być szczepieni w grupie zero, razem z medykami. W ostatnich dniach zaszczepili się też częstochowscy lekarze, parlamentarzyści, informował o tym w mediach społecznościowych dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego Wojciech Konieczny, a także poseł na sejm Zdzisław Wolski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj