Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zarysował kilka zaparkowanych przy al. Niepodległości samochodów. Tłumaczył się tym, że tarasowały mu drogę i musiał chodzić po błocie

Facebook Twitter

5 lat więzienia za zniszczenie kilku samochodów- taka kara grozi mieszkańcowi Częstochowy, który został zatrzymany. Chodzi o zdarzenie do jakiego doszło w połowie stycznia przy Alei Niepodległości.

Teraz policja ujawnia szczegóły. Do II komisariatu zgłosił się właściciel samochodu, twierdząc, że ktoś porysował jego auto zaparkowane przy Alei Niepodległości. Szybko okazało się, że uszkodzono też pięć innych zaparkowanych w pobliżu aut. Dzięki świadkom zdarzenia szybko udało się dotrzeć do sprawcy. Okazał się nim 46 – letni częstochowianin. Mężczyzna przyznał się do winy tłumacząc, że denerwują go samochody parkujące w pobliżu jego domu, bo musi przez to chodzić po błocie.

46-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat odsiadki. Policja przypomina, że nieprawidłowe parkowanie pojazdów należy zgłaszać na numer alarmowy 986 lub 997, można też skorzystać z wirtualnej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Nie jest to powód do uszkodzenia czyjegoś mienia.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj