Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zapadł wyrok w głośnej sprawie znanego trenera młodzieży oskarżonego o pedofilię

Facebook Twitter

Przed sądem rejonowym zapadł wyrok w sprawie częstochowskiego trenera kickboxingu, który został oskarżony o molestowanie oraz gwałt na nieletnich chłopcach. Dariusza P. prokurator oskarżył o 12 przestępstw.

Sprawa zabójstwa Moniki zabił żonę siekierą Duchowny z aktem oskarżenia Śmiertelny wypadek podczas holowania Śmiertelne pobicie w Częstochowie - jest akt oskarżenia

Szczegóły przedstawia Joanna Mielimonka:

49-letni trener w przeciągu kilku lat skrzywdził wielokrotnie 7 ofiar, byli to nastoletni chłopcy, których trenował i których podstępem zwabiał do swojego mieszkania. Do molestowania dochodziło też na uczelni gdzie prowadzone były zajęcia sportowe, jak ustalił sąd. Do przestępstw dochodziło od 2013 roku, w ubiegłym roku rodzice dwóch poszkodowanych zawiadomili organa ścigania. Dowody w postaci zdjęć i filmów policja zabezpieczyła w mieszkaniu trenera. Mężczyzna został skazany na karę 6 lat więzienia. Na poczet kary zaliczono mu czas spędzony w areszcie, od listopada ubiegłego roku. Ma też zgodnie z wyrokiem zakaz wykonywania zawodu z nieletnimi przez najbliższe 10 lat.

Wyrok jest nieprawomocny. Nie jest wykluczone, że strony będą składać apelację w tej sprawie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024