Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zamiast pomidorków koktajlowych, hodowali krzaki konopi

Facebook Twitter

To miała być hodowla pomidorków koktajlowych, to co jednak zastali na miejscu kryminalni z Częstochowy, pomidorkami na pewno nie było.

Chodzi o sprawę 29-latka. Z informacji jakie uzyskali policjanci wynikało, że mężczyzna miał posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania domu, w jednym z pomieszczeń natrafiono na rozstawione namioty. 29 latek twierdził, że hoduje pomidorki koktajlowe, to jednak były krzaki konopi. Policjanci zabezpieczyli 18 krzewów, które rosły pomiędzy innymi warzywami. Oprócz tego znaleźli także kilka działek amfetaminy i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty grozi mu kara do 3 lat więzienia.

To kolejne w ostatnich dniach działania częstochowskich policjantów w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Kryminalni z Częstochowy uzyskali informację o mężczyźnie, który w samochodzie miał handlować narkotykami. W sobotę zauważyli bmw zaparkowane przed centrum handlowym w Częstochowie. W środku siedział znany im 36-latek z Częstochowy i dwóch innych młodych mężczyzn. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli łącznie 430 działek amfetaminy i marihuanę.
Diler trafił do aresztu, grozi mu do 10 lat więzienia, a 29-latek, który kupił od niego niewielką ich ilość odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj