Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zagraj na scenie Galerii Jurajskiej. Zostań gwiazdą 9. urodzin

Facebook Twitter

Chcesz wystąpić na scenie przed prawdziwą, żywo reagującą publicznością? Galeria Jurajska odda Ci miejsce na niej podczas koncertu z okazji 9. urodzin. Wystarczy, że się do nas zgłosisz.

Muzyka to Twoja pasja, masz swój zespół lub występujesz solo, a do tego pochodzisz z Częstochowy lub okolic? Pokaż swój talent, jesteś poszukiwany!

Już 29 września odbędą się 9. urodziny Galerii Jurajskiej. Na specjalnej scenie, która stanie przed centrum handlowym jest miejsce także dla Ciebie i Twojego zespołu.

Jeśli więc grasz np. rock, pop, hip-hop, jazz, R&B, jesteś utalentowanym wokalistom lub uzdolnioną wokalistką pokaż swój talent.

Weź udział w naszym castingu. Wystarczy przesłać na adres demo@galeriajurajska.pl próbkę swojej muzyki np. jako plik mp3, link do soundcloud lub nagranie na YouTube, swój biogram, zdjęcie, kilka słów od siebie oraz kontakt zwrotny.

Po zapoznaniu się z propozycją wybierzemy muzyków, którzy zagrają u nas jako support przed gwiazdą tegorocznych urodzin. Na zgłoszenia czekamy do 21 września!

Pamiętaj! Nie szukamy konkretnych gatunków muzycznych, jesteśmy otwarci na nowości i świeże brzmienia. Szukamy ludzi utalentowanych, dla których muzyka to pasja, którzy już obecni są na scenie muzycznej, mają już swoich fanów.

Regulamin – Scena dla młodych

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022