StartPolecamy

Zagraj na scenie Galerii Jurajskiej. Zostań gwiazdą 9. urodzin

Muzyka to Twoja pasja, masz swój zespół lub występujesz solo, a do tego pochodzisz z Częstochowy lub okolic? Pokaż swój talent, jesteś poszukiwany!

Już 29 września odbędą się 9. urodziny Galerii Jurajskiej. Na specjalnej scenie, która stanie przed centrum handlowym jest miejsce także dla Ciebie i Twojego zespołu.

Jeśli więc grasz np. rock, pop, hip-hop, jazz, R&B, jesteś utalentowanym wokalistom lub uzdolnioną wokalistką pokaż swój talent.

Weź udział w naszym castingu. Wystarczy przesłać na adres demo@galeriajurajska.pl próbkę swojej muzyki np. jako plik mp3, link do soundcloud lub nagranie na YouTube, swój biogram, zdjęcie, kilka słów od siebie oraz kontakt zwrotny.

Po zapoznaniu się z propozycją wybierzemy muzyków, którzy zagrają u nas jako support przed gwiazdą tegorocznych urodzin. Na zgłoszenia czekamy do 21 września!

Pamiętaj! Nie szukamy konkretnych gatunków muzycznych, jesteśmy otwarci na nowości i świeże brzmienia. Szukamy ludzi utalentowanych, dla których muzyka to pasja, którzy już obecni są na scenie muzycznej, mają już swoich fanów.

Regulamin – Scena dla młodych

Zostaw komentarz