Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zagłosuj na Częstochowę w Turnieju Miast

Facebook Twitter

Jeszcze tylko do 25 listopada możemy głosować na Częstochowę w trwającym "Turnieju Miast 2015". To internetowa rywalizacja samorządów z całego kraju, która cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Dlaczego warto wziąć udział i co zyska miasto?

Do oddawania głosów w rankingu zachęca portal zumi.pl, aby wyróżnić miasta, które naszym zdaniem są najbardziej aktywne biznesowo, ekologiczne, przyjazne turystom i bezpieczne. Zabawa trwa już po raz trzeci od 22 października.

W serwisie zlokalizowanych jest 335 miast powiatowych, które walczą o miejsce na podium i atrakcyjne nagrody. Częstochowa potrzebuje jednak głosów swoich mieszkańców, na razie znajduje się bowiem dopiero na 188 miejscu, a poparło ją tylko nieco ponad 250 głosujących.

Jak na razie dużo bardziej zmobilizowały się mniejsze społeczności, przodują: Ryki, Gołdap i Żnin. Dodatkowo każdy może wziąć udział w konkursie fotograficznym, w którym wystarczy przesłać zdjęcie swojego miasta. Zarówno na głosujących jak i na najlepsze miasta czekają nagrody.

Czołowe miejsca w turnieju pozwolą na lepszą promocję gmin na mapie kraju.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj