Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zaginęła 56 latka z Częstochowy

Facebook Twitter

Częstochowska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach i publikuje rysopis kobiety. Zdzisława Nietresta wyszła z domu tydzień temu (6.07.) do tej pory nie wróciła, nie kontaktowała się też z rodziną.

Komisariat Policji VI w Częstochowie poszukuje 56-letniej mieszkanki naszego miasta. Zdzisława Nietresta wyszła z domu w poniedziałek, 6 lipca 2020r. i do tej pory nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją. W chwili zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę typu t-shirt koloru miętowego, czarne spodnie – prawdopodobnie dresowe. Zaginiona nosi okulary korekcyjne z brązowymi oprawkami, które są skrzywione na lewą stronę. Na lewej skroni posiada bliznę po szyciu.

Kobieta w wieku z wyglądu około 60 lat, wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała z widocznym brzuchem, włosy krótkie proste, farbowane na kolor jasny blond. Kobieta nie posiada uzębienia. W chwili zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę typu t-shirt koloru miętowego, czarne spodnie – prawdopodobnie dresowe. Zaginiona nosi okulary korekcyjne z brązowymi oprawkami, które są skrzywione na lewą stronę. Na lewej skroni posiada bliznę po szyciu.

Osoby mogące udzielić informacji o zaistniałym zdarzeniu, lub mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie ul. Łukasińskiego 26 tel. 47 858 16 11/ 12 55 lub z każdą najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj