Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zabójca z Kiedrzyna skazany prawomocnie

Facebook Twitter

Jest finał bulwersującej sprawy z Kiedrzyna. W 2018 roku 16-latek zamordował tam swoją sąsiadkę, dla zatuszowania przestępstwa podłożył ogień.

Zbrodnia w Blachowni Zbrodnia w Częstochowie śmiertelny wypadek Tragedia na autostradzie Sprawa zabójstwa Moniki zabił żonę siekierą Duchowny z aktem oskarżenia Śmiertelny wypadek podczas holowania Śmiertelne pobicie w Częstochowie - jest akt oskarżenia

W końcu zapadł wyrok w tej sprawie:

Tak, ostatnia decyzja zamyka sprawę. Wcześniej sąd w Częstochowie skazał nieletniego zabójcę na 15 lat więzienia, o czym informowaliśmy już na początku roku. Oskarżenie za szczególnie okrucieństwo zbrodni domagało się dla mężczyzny 25 lat więzienia. Sędzia jednak nie podzielił tego wniosku. Prokuratura odwołała się do Sądu Apelacyjnego w Katowicach, który właściwie potwierdził wszystkie ustalenia sądu z Częstochowy oraz zasadność wyroku. Zatem po procesie gdzie oskarżonego sądzono jako dorosłego, wiemy że dziś już pełnoletni Adrian Ś. spędzi za kratkami 15 lat. Apelacyjny skład sędziowski uznał, że wyrok jest sprawiedliwy, mimo okrutnego działania młodocianego zabójcy. Po 10 latach w więzieniu dopiero będzie mógł starać się o przedterminowe zwolnienie.

– do tematu wrócił Mariusz Osyra.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj