Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zabójca Krzysztof R. z przedłużonym aresztem. Za kratami posiedzi jeszcze do 10 listopada

Facebook Twitter

Sąd przedłużył tymczasowy areszt dla Krzysztofa R., oskarżonego o zabójstwo matki i córki. Oznacza to, że mężczyzna spędzi za kratkami kolejne trzy miesiące - co najmniej do 10 listopada. 

Krzysztof R. trafił do tymczasowego aresztu w związku z oskarżeniem o podwójne zabójstwo – 45-letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki. Śledczy czekają wciąż jeszcze na opinię dotyczącą badań psychiatrycznych mężczyzny. Biegły ma wykluczyć ewentualną niepoczytalność zabójcy.

Ciągle nie są znane motywy działania 52-letniego mężczyzny. Oskarżony niezmiennie odmawia składania wyjaśnień i nie przyznaje się do winy. Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie od początku nie współpracuje z policją. Wiadomo jednak, że nikt nie pomagał mu w dokonaniu zbrodni. Obie kobiety zostały uduszone w lutym tego roku, niedługo potem znalezione ukryte pod Częstochową ciała, zginął też ich pies. Krzysztof R. odpowie ponadto za instalowanie bezprawne kamery w mieszkaniu swoich ofiar. Sąd już dwukrotnie od lutego przedłużał dla niego areszt.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2023