Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zablokowana droga krajowa 91 [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Ważna informacja dla kierowców. Zablokowana jest DK 91 na wysokości skrzyżowania Al. Wojska Polskiego z ul. Bohaterów Katynia.

Doszło tam do groźnego wypadku. Jak informują nas słuchacze – kierujący VW nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w Audi. W wyniku zderzenia VW przemieścił się na przeciwległy pas. Kierowca VW został zabrany do szpitala.

AKTUALIZACJA:

Tam obydwa pasy ruchu były zablokowane. Natomiast ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu pojazdowi Audi A6. W wyniku tego uderzenia, pojazd Volkswagen przemieścił się na przeciwległy pas ruchu. Droga obecnie jest odblokowana. Kierowca pojazdu Volkswagen został przewieziony do szpitala, została mu pobrana krew na badanie na zawartość alkoholu oraz zostali przewiezieni pasażerowie z pojazdu Audi i Volkswagen. Dalej policjanci będą ustalać i wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia

– informuje asp. sztab. Marta Kaczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Kierowcy- jedźcie ostrożnie. Dostosujcie prędkość do warunków panujących na drodze.

Jeśli i Wy jesteście świadkami zdarzeń drogowych, dzwońcie 34 389 89 89.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021