Za uczestnikami II etap tegorocznej Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
Ponad 700 uczniów z całej Polski wzięło udział w drugim etapie Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Tym razem zmagania z trudnymi pytaniami odbyły się w kilku ośrodkach akademickich, w tym na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Szacowany czas czytania: 00:22
Nie było łatwo…
Powiedzieli nam olimpijczycy, którzy interesują się przedsiębiorczością, biznesem, polityką i sytuacją społeczną w kraju i na świecie. Przed nami wyniki tego etapu, a potem kwietniowe finały. Najlepszą 50-tkę w tej edycji Olimpiady spotkamy w Częstochowie, gdzie zaplanowano rozstrzygnięcie wydarzenia.
Zapowiadał pomysłodawca i główny organizator dr Andrzej Brzeziński. Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania patronuje Radio Jura.