Z workiem medali wróciła do domu Joanna Krzyżańska

Mieszkanka Bystrzanowic (gm. Janów) startowała na Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym w klasie Masters (mistrzostwa dla zawodników powyżej 35 roku życia). Zawody rozegrane zostały na torze kajakowym w Wałczu. Kajakarze rywalizowali na dwóch dystansach: 1000 m i 200 m (sprint).

Joanna Krzyżańska, startując indywidualnie i w osadach, zdobyła w sumie 9 medali: 7 złotych i 2 srebrne, zdobywając 7 tytułów Mistrzyni Polski (w swoich kategoriach wiekowych) i 2 tytuły Wicemistrzyni Polski. Krakowski klub Kajakowy „Na Fali”, do którego należy, po raz czwarty wywalczył puchar i tytuł Drużynowego Mistrza Polski Masters. Gratulujemy!

Źródło: Gmina Janów.