Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Z okazji rozpoczętej niedawno wiosny, wspólnie z uczniami posadziliśmy własne drzewko [FOTO][WIDEO]

Facebook Twitter

Nasze drzewko zostało posadzone przed Gimnazjum nr 7 w Częstochowie. Przy ul. Zamenhoffa na szkolnym zieleńcu posadziliśmy buk pospolity, który mamy nadzieję, wyrośnie na piękne i okazałe drzewo.

To była też okazja by powiedzieć więcej o tym jak obok przyrody, również życie szkolne budzi się do życia…

Dyrektor częstochowskiego Gimnazjum nr 7 Joannę Ziółkowską-Nowak przepytywał Mariusz Osyra. „Siódemka” to przede wszystkim szkoła z tradycjami sportowymi, wiosną będzie można się przekonać jak radzimy sobie w miejskich biegach. Szkoła przygotowuje swoją sztandarową imprezę…

O bieganie na wiosnę Mariusz Osyra pytał uczniów szkoły, mówili gimnazjaliści: Malwina, Ania i Robert. Radą dla osób opornych na aktywność fizyczną służy też trener Żaneta Trąbczyńska, zachęcając nas do ruchu.

Wracamy jeszcze do rozmowy z Malwiną i Anią, które na co dzień szlifują swoją sportową formę podczas zajęć z wuefu w szkole i zachęcają do ruchu też inne osoby…

Podczas naszej wiosennej wizyty w szkole w dzielnicy Raków posadziliśmy drzewo. Buk Radia Jura będzie widoczną pamiątką przed Gimnazjum nr 7. Akcję jej sadzenie zobaczycie w naszym materiale wideo:

Polecamy też galerię zdjęć!

Buk „Jura” przed Gimnazjum nr 7 posadzili uczniowie oraz nasi reporterzy: Mariusz Osyra i Paweł Stępniewski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj