Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wysłuchanie publiczne dot. Budżetu Obywatelskiego już dzisiaj (18.02.)!

Facebook Twitter

Dzisiaj (18.02) w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta odbędzie się coroczne wysłuchanie publiczne dotyczące kolejnej edycji budżetu obywatelskiego.

Podczas spotkania m.in. mieszkańcy wraz z urzędnikami będą rozmawiać o tym, co poprawić przy organizacji kolejnych edycji budżetu:

Będzie to możliwość zapoznania się z wynikami ankiety ewaluacyjnej, z opiniami, które zebraliśmy właśnie dzięki tym ankietom. W wysłuchaniu publicznym weźmie też udział prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Wysłuchanie publiczne odbędzie się o 17.00.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców (…). W wysłuchaniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką Budżetu Obywatelskiego, chcieliby się wypowiedzieć na temat tej edycji, która już minęła i mają pomysły na kolejną edycję. W dyskusji wezmą też udział oczywiście przedstawiciele urzędu. Będzie można porozmawiać i usłyszeć co urzędnicy pracujący z napływającymi wnioskami mają do powiedzenia w zakresie procedur i z jakimi problemami spotykają się na etapie weryfikacji oraz wykonania potem poszczególnych pomysłów.

– mówiła Justyna Głąb z częstochowskiego magistratu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj