Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wyprzedaż garażowa w Częstochowie. Na razie testowo w sobotę. Każdy może pozbyć się niepotrzebnych rzeczy

Facebook Twitter

Galeria Jurajska organizuje tak modną za granicą „ wyprzedaż garażową”. Każdy może zostać dzięki temu sprzedawcą i pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów zalegających na strychach.

fot. Galeria Jurajska

Jednocześnie być może ktoś na taką okazję właśnie poluje.

Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów rzeczy vintage, mody vintage, kulturowego wzornictwa z epoki PRL, rzeczy z duszą, staroci, antyków, a także dla osób, które chcą z okazji wiosny posprzątać troszkę u siebie w domu i wyprzedać to, co zalega np. w garażu, na balkonie czy w piwnicy. Do udziału – jako sprzedawca – w wyprzedaży może zgłosić się praktycznie każdy.

Wystarczy nie prowadzić działalności gospodarczej związanej z handlem starymi rzeczami, bo wyprzedaż garażowa pomyślana jest dla osób prywatnych – kupujących i sprzedających. Jak mówi Tomasz Pietrzak z GJ, moda na wyprzedaże garażowe dociera tym samym do Częstochowy, a częstochowska galeria bezpłatnie udostępni chętnym u siebie miejsce już 3 kwietnia.

Do 28 marca czekamy na mailowe zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w wyprzedaży. Mail dostępny jest na stronie internetowej Galerii Jurajskiej. Wystarczy tylko pokrótce opisać, co będziemy sprzedawać. My ze swojej strony udostępniamy powierzchnię, udostępniamy przestrzeń. Zapraszamy już 3 kwietnia na wyprzedaż garażową.

To pierwsza tego typu impreza, są już pierwsze zgłoszenia chętnych osób

– dodaje Tomasz Pietrzak z częstochowskiej galerii. Zyskujące na popularności wyprzedaże garażowe w Polsce, można spotkać u pojedynczych osób, ale organizują je też różne instytucje, miasta, czy kolekcjonerzy, którzy chcą pozbyć się nadmiaru wciąż użytecznych rzeczy.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2022