Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wypowiedz się w sprawie B.O. naszego województwa!

Facebook Twitter

"Decydujmy razem - Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego" to sprawa każdego z nas. Rozpoczyna się konsultowanie projektów dla budżetu partycypacyjnego w regionie, zarówno w dużych, średnich jak i małych miastach, na terenie gmin miejskich i wiejskich, w obrębie powiatów grodzkich i miast na prawach powiatu.

fot. facebook.com/Śląski-Urząd-Wojewódzki-w-Katowicach

W takim spotkaniu w Częstochowie będzie można wziąć udział już 1 sierpnia w Centrum Wolontariatu Agape. Budżet obywatelski w Częstochowie sprawdził się w ostatnich latach i ciągle zyskuje na znaczeniu, teraz swoje doświadczenia na tym polu częstochowianie mogą przelać również na sprawy i inwestycje istotne dla szerszego regionu. Można tym samym mieć wpływ na to, co dzieje się w naszym otoczeniu w ramach wojewódzkiego budżetu partycypacyjnego. Na konsultacyjne spotkanie zaproszeni są wszyscy, ma ono charakter otwarty i nie trzeba się rejestrować. Poprowadzi je Piotr Dominiak z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych. W całym regionie podobnych konsultacji odbędzie się aż 30. Opinie i sugestie przed wdrożeniem budżetu zbiera Urząd Marszałkowski.

Spotkanie konsultacyjne „Decydujmy razem! Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego” w Częstochowie 1 sierpnia o godz. 12:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj