Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wypadkowy wtorek (27.05.) w naszym regionie

Facebook Twitter

Wczoraj (27.05.) doszło do pięciu wypadków, w których pięć osób zostało rannych. Tak było między innymi na ulicy Rejtana, gdzie zderzyły się dwie osobówki i na placu Daszyńskiego, tam kierująca samochodem osobowym potrąciła 35-letnią rowerzystkę.

27 maja około godziny 13.00 w Częstochowie na ulicy Faradaya doszło do wypadku, w którym na skutek nagłego hamowania autobusu miejskiego, przewróciła się 65-letnia pasażerka pojazdu, która doznała obrażeń ciała.

Po godzinie 16.00 na ulicy Rejtana doszło do zdarzenia samochodu marki vw passat, którym kierowała 30-letnia mieszkanka Gniezna z samochodem marki opel, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka opla.

Około godziny 18.30 w Częstochowie na ulicy Korkowej doszło do wypadku, w którym 20-letni częstochowianin, kierujący samochodem marki vw golf najprawdopodobniej omijając zaparkowany pojazd zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem m-ki Opel, którym kierował 33-letni częstochowianin.

Po godzinie 19.00 w miejscowości Kobyłczyce doszło do wypadku drogowego w którym 20-letni kierowca samochodu m-ki ford zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem marki vw bora.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2019