Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wypadek na torach. Śmiertelne potracenie przez pociąg w Częstochowie

Facebook Twitter

We wtorkowy (17.01.) wieczór doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, który przechodził przez torowisko na wysokości ulic Wały Dwernickiego i Kiedrzyńskiej.

Oszuści rozpracowani przez częstochowskich policjantów

Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratora:

Sabina Chyra-Giereś: Wczoraj ok. godziny 20:00 na torowisku przy ulicy Kiedrzyńskie w Częstochowie wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Wiedeń – Warszawa wtargnął młody mężczyzna w wieku 25 lat. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń spowodowanych zderzeniem z pociągiem zginał na miejscu. Wszelkie okoliczności i przyczyna tego wypadku rozstrzygnie wszczęte postępowanie. Prokurator – pod którego nadzorem wykonywane były na miejscu czynności – zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny.

– poinformowała Sabina Chyra-Giereś, rzecznik miejskiej komendy. Międzynarodowy pociąg przejeżdżał przez Częstochowę na trasie objazdowej, spowodowanej awarią Centralnej Magistrali Kolejowej. Po wypadku ruch pociągów wstrzymany był przez kilka godzin, ruch na torach został przywrócony po 22.00. Dziś (18.01.) przez cały dzień potrwają czynności śledcze w tej sprawie, informuje Prokuratura Rejonowa.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023