Wypadek na A1. Na wysokości węzła Częstochowa- Południe doszło do karambolu
O krok od tragedii na A1. Do karambolu doszło wczoraj (18.07.) na częstochowskim odcinku autostrady, na wysokości węzła Częstochowa- Południe.

Szacowany czas czytania: 00:45
Wypadek na A1 na wysokości węzła Częstochowa- Południe
Jedna osoba ranna, 4 zniszczone pojazdy i zablokowana droga w kierunku Łodzi to bilans groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę. 29-letni kierujący renault, zmieniając pas ruchu ze skrajnego lewego na prawy do zjazdu, nie zachował należytej ostrożności i najechał na stojące na tym pasie pojazdy audi, (którym kierowała 21-latka) oraz iveco, (którym kierował 51-latek). Następnie renault odbiło się i uderzyło w bok naczepy mana, którym kierował 59-latek. Kierująca audi z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Czytaj także: