Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wygrywaj thermomixy w Radiu Jura! Mamy pierwszego zwycięzcę

Facebook Twitter

"Udane święta to takie, gdzie przy rozkładaniu choinki już są pierwsze awanturki. Ta bombka nie tutaj. Kto powiesił czerwoną bombkę obok czerwonej pytam? Marcin rozwieś lampki. Ok. Rozwieszam." To cytat opisujący przygotowania do świąt - takimi jakimi są naprawdę - autorstwa naszego słuchacza Marcina, który jest pierwszym zwycięzcą naszego konkurs przedświątecznego na antenie Radia Jura.

Marcin pojawił się w naszym studiu, by odebrać wygrany thermomix.

Radio Jura: Witamy z naszego studia. Poznajcie Marcina, jest pierwszym zwycięzcą w naszym świątecznym konkursie, w którym do wygrania jest thermomix. Marcin wziąłeś udział w naszym konkursie, napisałeś do nas wiadomość – rzecz polega na tym, że wszyscy nasi słuchacze opisują świąteczną rzeczywistość przygotowań, która chyba nie jest prosta, prawda?

Marcin: Ja myślę, że każdy chciał ją pokazać z jak najlepszej strony, ale chyba jednak u każdego wygląda to podobnie. Jest awantura, jest stres, są emocje, a grzeczności, posiłki ciepłe to jest później, o wigilijnej godzinie.

Radio Jura: Powiedz, na jakim etapie u Ciebie w domu są przygotowania? Święta za pasem. Pytanie, czym posprzątany, czy menu już ustalone i czy to Wy organizujecie u siebie z żoną wigilię, czy gdzieś jedziecie?

Marcin: Jak co roku wigilia jest u nas w domu. Niestety cały czas się bijemy z myślami, czy zaczynamy malować przed świętami, bo już kupiłem sprzęt do malowania. (…) W każdym razie najważniejsze jest to, że w końcu śnieg spadł, czyli będzie prawdziwa zima, nie będzie to wigilia z widocznym asfaltem.

Radio Jura: Z tego co wiem, masz sporo prezentów do kupienia. Jeżeli chodzi o tę stronę przygotowań, to jak Wam idzie?

Marcin: Część rzeczy wziąłem na siebie i dla starszych dzieciaków mam częściowo ogarnięte, dla młodszych – pewnie dzisiaj będziemy siedzieć do późna na komputerze i coś zamawiali, a dla dorosłych już kupione.

Radio Jura: Sprzęt, który wygrałeś u nas w konkursie, ułatwi przygotowania do świąt?

Marcin: Myślę, że zdecydowanie ułatwi, ponieważ znamy ten sprzęt, wiemy jak działa. Możecie mi wierzyć, że 12-letnia dziewczynka robi obiad. Wszystko się robi praktycznie samo, intuicyjnie. Polecam naprawdę. Byłem przeciwny temu sprzętowi. Nie wyobrażam sobie w tym momencie, że go nie mamy.

Radio Jura: Cieszę się, że zgłosiliście się do naszego konkursu. Zdrowych, spokojnych Świąt.

Marcin: Wzajemnie. Przede wszystkim zdrowych Świat (…).

Gratulujemy Panu Marcinowi, z którym rozmawiał Paweł Stępniewski.

Chcesz wygrać thermomix jak Marcin?

Weź udział w naszym konkursie. Napisz jaki jest Twój przepis na udane święta. Formularz znajdziesz TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024