Wygrana Skry z GKS Katowice po golu w doliczonym czasie gry!

W meczu 10 kolejki 2 ligi rozegranym w sobotę (24.10) piłkarze Skry Częstochowa wygrali u siebie z GKS-em Katowice 1:0 (0:0). Gola na wagę 3 punktów zdobył w 92 min. spotkania Piotr Nocoń!

Piłkarze Skry, a konkretnie Piotr Nocoń powoli staje się specjalistą od wygrywania meczów w ostatnich minutach gry. Kilka tygodni temu to właśnie po trafieniu Noconia na 2 minuty przed końcem spotkania nasi piłkarze wygrali z Chojniczanką Chojnice. Tym razem w podobny sposób Skra pokonała kolejnego faworyta rozgrywek z Katowic. Na sekundy przed końcem dośrodkowanie Krzysztofa Napory z prawej strony boiska wykorzystał strzałem głową nie kto inny jak Piotrek Nocoń. Tym samym podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego odnieśli już 6 wygraną w tym sezonie i z dorobkiem 19 punktów zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli (stan przed meczem Wigry-Chojniczanka).
Następny mecz Skra rozegra w środę (04.11), kiedy to na wyjeździe zmierzy się z drugą drużyną Lecha Poznań.