Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wygrana Rakowa z azerskim Karabachem 3:0

Facebook Twitter

Raków Częstochowa na zgrupowaniu drużyny w Turcji szlifuje formę przed wiosenną rundą, wygrywa też pierwszy sparing.

Zwycięstwo z Karabachem FK 3:0 nastraja optymistycznie i potwierdza formę zespołu.

Marek Papszun: Wartościowy sparing z takim rywalem, który niedawno konfrontował się z Lechem i wiemy jak to się skończyło, więc warto było sprawdzić się na tle tego rywala i cieszy momentami dobra gra, bardzo dobra organizacja i zdecydowane zwycięstwo. Mecz pod kontrolą w drugiej połowie. W pierwszej momentami trudno było oprzeć się jakości tych piłkarzy.

– jak mówi szkoleniowiec Marek Papszun, podczas zgrupowania w Belek, zabrakło części piłkarzy, kilkoro zawodników leczy też drobne urazy. Za to na boisku mogli zaprezentować się nowi w barwach czerwono-niebieskich – Carlos i Gryszkiewicz.

Marek Papszun: Cieszę się, że zawodnicy, którzy dołączyli mogli w sparingu zagrać. Zawodnicy, którzy dołączyli zagwarantowali poziom przyzwoitości. Na dzisiaj kadrę mamy odsadzoną ilościowo ale myślimy jeszcze o jakiś ruchach. Zobaczymy czy to się powiedzie. Należy się obecnie spodziewać ruchów wychodzących – to jest bardziej prawdopodobne w chwili obecnej.

– oceniał Marek Papszun, pytany też o możliwe transfery przed wznowieniem sezonu. Bramki dla Medalików w sparingu zdobyli Ivi Lopez oraz dwie Vladislavs Gutkovskis.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024