Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wybieracie się w najbliższy weekend w podróż autostradą A1? Uważajcie, będą problemy z przejazdem

Facebook Twitter

Między 29 listopada a 1 grudnia nie przejedziemy autostradą A1 na odcinku węzeł Tuszyn - węzeł Piotrków Trybunalski Zachód. Ma to związek z koniecznością wyburzenia wiaduktów na łącznicy, po których odbywał się ruch z Warszawy w kierunku Katowic. Od najbliższego piątku – 29 listopada od godziny 16.00 do poniedziałku 2 grudnia do godziny 6.00 zamknięta zostanie autostrada A1 na odcinku węzeł Tuszyn – węzeł Piotrków Trybunalski Północ.

Wyznaczone objazdy poprowadzą:

W kierunku Katowic: z węzła Tuszyn DK12 do węzła Piotrków Trybunalski Północ i dalej drogą ekspresową S8 do autostrady A1, na którą wrócimy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód. Analogicznie w drugim kierunku: – Od strony Katowic w kierunku Łodzi z autostrady A1 zjedziemy na drogę ekspresową S8 na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, skąd dotrzemy do węzła Piotrków Trybunalski Północ i dalej DK12 do węzła Tuszyn, gdzie wrócimy na autostradę A1, skąd będzie można kontynuować podróż w kierunku Łodzi i Gdańska.

Prace zaplanowano na weekend, aby ograniczyć do minimum uciążliwości związane z naszymi działaniami. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania. Jeśli istnieje taka możliwość, warto rozważyć alternatywną trasę, jeśli w ten weekend wybieramy się w podróż przez centrum Polski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lipca 2020