Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wybiegaj Życie! Pobiegnij i pomóż potrzebującym

Facebook Twitter

To kolejna okazja, aby przez aktywność fizyczną pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Już 5 września odbędzie się kolejna edycja biegu "Wybiegaj Życie".

Beneficjentem wydarzenia jest częstochowskie hospicjum, które będzie można wspomóc z każdego miejsca:

W całej Polsce i myślę, że nie tylko, bo każdy biegnie gdzie chce. Pokonuje dystans – obojętnie czy to będzie Polska, Niemcy. Pracujesz gdzieś, jesteś gdzieś na wakacjach – nie ma problemu, pakiet startowy też doślemy. Rejestrujesz się na stronie www.wybiegajzycie.pl i to wszystko. Po podaniu swoich danych pakiet startowy rusza do ciebie i 5 września o godz. 11:00 wszyscy ruszamy. W tamtym roku było nas ponad pół tysiąca. W tym roku zrobiliśmy do 600 pakietów startowych, na tę chwilę. Zapisujemy się do 30 sierpnia i wtedy pakiet startowy na pewno dotrze przed biegiem.

Zapisy na wydarzenie na stronie wybiegajzycie.pl:

Są 400 dystanse: 400 metrów dla dzieci, 1 km, 5 km i 10 km, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Głównie zapraszamy wszystkich biegaczy, na 1 km na krótki spacer, krótką przebieżkę niedzielną. Chodzi o to tak naprawdę, że łączymy się w tym dniu razem. Chcemy pomóc dzieciom z naszego częstochowskiego hospicjum, więc rowerzyści, nordic-walking, motocykliści – zapraszamy wszystkich. Tutaj liczy się inicjatywa i wspólnie pokonane kilometry.

– zapraszała Martyna Wiśniewska, jedna z organizatorek biegu.

fot. facebook.com/DLADZIECIZHOSPICJUM/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj