Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wszyscy z pasją do tańca towarzyskiego znów przyjadą do podczęstochowskich Rędzin

Facebook Twitter

W tutejszej hali sportowej ponownie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Zorba oraz Grand Prix Polski dla par w różnym wieku i na wysokim szczeblu zaawansowania.

Pary mistrzowskie powalczą o ufundowany puchar:

Możemy szacować, że tak jak w ubiegłych latach będziemy gościć 400 – 500 par tanecznych, więc jest to sporo zawodników. Są to zarazem dwie imprezy. W ciągu tych dwóch dni będzie to Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba „Z pasji do tańca”. Będziemy mieć najlepsze pary polskie w danych kategoriach wiekowych, czyli w kategorii 10/11 lat, 12/13 lat, 14/15 lat, młodzieży, młodzieży starszej oraz par dorosłych. Dorośli to kategoria open, będą też pary w kategoriach dziecięcych z najniższą klasą taneczną czyli takie zaczynające swoją przygodę taneczną oraz pary, które już tą klasę taneczną posiadają dużo wyższą.

– zaprasza jeden z organizatorów Marcin Kiszteliński. Całość rozpoczyna się już w sobotę 22 lutego, finałowe starcia taneczne na parkiecie planowane są dzień później. Będzie okazja aby podziwiać w tańcu zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych tancerzy.

W każdym bloku tanecznym będzie można podziwiać najwyższy poziom w danej klasie tanecznej. Jeśli chodzi o najlepsze pary z Polski będą pary tańczyły w cyklu Grand Prix Polski i wszystkie ich kategorie odbędą się w drugim, trzecim oraz czwartym bloku w sobotę oraz w niedzielę (22-23.02.). Turniej odbywa się pod patronatem starosty częstochowskiego oraz wójta gminy Rędziny. Wspomaga nas wiele firm, dlatego też możemy zrobić tak fajną, dużą imprezę. Z pewnością będzie się podobało, więc serdecznie zapraszam.

– polecał Marcin Kiszteliński. Eliminacje turniejowe rozpoczynają się w sobotę od rana, gala zaplanowana jest na godz. 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj