Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wsiądź na rower elektryczny – w Częstochowie ruszyła wypożyczalnia

Facebook Twitter

77 kilometrów ścieżek rowerowych mamy w Częstochowie, przy okazji budowy węzłów przesiadkowych powstaje kolejne 14 kilometrów.

fot. MZDiT

Od kilku lat z powodzeniem możemy korzystać też z systemu miejskich rowerów. W te wakacje nowością są rowery elektryczne. Tego typu pojazdy szturmem wchodzą na rynek i zdobywają coraz większą rzeszę miłośników.

Aby poczuć tę przyjemność jazdy na rowerze elektrycznym to trzeba koniecznie na niego wsiąść. Tutaj macie Państwo taką okazję by siąść na ten rower, testować, sprawdzić jak wiele czasu możemy spędzić w terenie. Jednak to nie jest rower tradycyjny, który musimy napędzać własnymi mięśniami. Oczywiście przy rowerze elektrycznym wspomaganie działa, ale też musimy troszeczkę go wspomóc, ale dzięki temu rowerowi elektrycznemu możemy 2-3 godziny spędzić sobie w ciężkim terenie, wśród zieleni i ładnego otoczenia.

– mówi Krzysztof Mermer właściciel wypożyczalni rowerów elektrycznych w Częstochowie.. Na jakich zasadach możemy wypożyczyć pojazd?

Obserwujcie proszę nasz profil na facebook’u. Wszystko będzie zamieszczane krok po kroku, jak również będzie specjalna podstrona na stronie erowery.pl i na niej będzie cały regulamin opisany, w jaki sposób będzie można skorzystać z wynajmu rowerów. 

Z Krzysztofem Mermerem rozmawiał Paweł Stępniewski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj