Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wracają spotkania pod szyldem SociaLove, czyli o sukcesie w mediach społecznościowych. Bezpłatnie dla każdego 22 marca

Facebook Twitter

Jeśli działasz i próbujesz zainteresować swoją aktywnością innych, przydadzą się zapewne media społecznościowe. Po przerwie wróciły spotkania dla miłośników cyfrowego marketingu w Częstochowie pod nazwą "SociaLove".

Angelika Dąbek

Wiosenne bezpłatne spotkania, z udziałem zaproszonych specjalistów z branży i prelegentów już 22 marca.

Angelika Dąbek: Cykliczne spotkania dla miłośników digital marketingu w Częstochowie. Każda edycja to jest część merytoryczna. Tutaj zapraszamy ekspertów i ekspertki do podzielenia się swoją wiedzą. Następnie ma miejsce networking, czyli okazja do tego, żeby się poznać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami. I podczas tej edycji zaprosiliśmy trzy świetne ekspertki, które opowiedzą między innymi o tym, jak kreatywnie tworzyć skuteczne treści o swej marce do sieci oraz jak z pomocą pracowników budować, wzmacniać wizerunek swojej firmy właśnie w przestrzeni internetowej.

To ciekawy pomysł na promocję firmy, realizowanych projektów, handlu, działań artystycznych czy innych form własnego biznesu

– zachęca Angelika Dąbek. Prelegentką w tej edycji będzie m.in. Klaudyna Maciąg – kreatywna copywriterka i autorka, która podpowie dlaczego biznes potrzebuje treści w internecie. To przydatna wiedza na co dzień:

Angelika Dąbek: Celem tych spotkań jest przede wszystkim dzielenie się wiedzą. Pokazanie tego, że media społecznościowe, jak i w ogóle szeroko rozumiany digital marketing to jest właśnie cały wachlarz działań, możliwości, o jakie można zadbać budując swój wizerunek czy wizerunek swojej firmy w internecie. Jest to bardzo ważne, jest to oszczędność czasu, to też oszczędność budżetu, często dużego, bo wiadomo, że jeżeli promujemy już swój biznes w sieci, to jednak jakiś ten budżet też się na to przeznacza. Znajomość tych możliwości i umiejętność operowania tym czy w ogóle świadomość tego, co można robić, żeby skutecznie w tej sieci zaistnieć, wyróżnić się wśród konkurencji, może być bardzo dużym ułatwieniem.

Socialove, czyli wiosenne spotkanie dla miłośników digital marketingu w Częstochowie już 22 marca

Udział jest bezpłatny, nie są też wymagane wcześniejsze zgłoszenia. Można wynieść wiele podpowiedzi jak skutecznie działać w internecie:

Angelika Dąbek: Jeżeli mowa o takim skutecznym prowadzeniu biznesu, który ma docierać do ludzi, to media społecznościowe są w tym momencie nieodzowne. Jeżeli chodzi o codzienną komunikację, taką codzienną obecność w umysłach naszej społeczności, naszych odbiorców, to media społecznościowe faktycznie są bardziej do ludzi. Ludzie korzystają z social mediów, z mediów społecznościowych na co dzień,  tam przebywają. SociaLove odbędzie się 22 marca w środę o godzinie 18.30 w kawiarni Często Cafe.

Pomysłodawcy zakładają, że spotkania dla miłośników mediów społecznościowych będą wracać co kwartał. Zapraszała Angelika Dąbek.

Wydarzenie znajdziecie na Facebooku: Socialove: spotkanie dla miłośników digital marketingu w Częstochowie

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2023