Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wraca organizacja wesel – od 15 maja na świeżym powietrzu, od 29 maja w salach, ale z limitem

Facebook Twitter

Od 15 maja po dłuższym zamknięciu wznowi działalność branża weselna. Przyjęcia weselne będzie można organizować na otwartym powietrzu z udziałem maksymalnie 25 osób. Od 29 maja wrócą do gry też sale weselne, ale w pomieszczeniach zamkniętych ma obowiązywać limit maksymalnie 50 uczestników imprezy.

fot. Pixabay

Tylko 50 osób na dane przyjęcie. Mamy sale do 200 osób, więc to są przyjęcia 160-170 osób. W tym momencie mamy tę możliwość, ale tylko 50 osób. Takie przyjęcia kameralne, jeśli chodzi o naszą salę. Uważam, że ta sytuacja nie jest w porządku z tego względu, że w zeszłym roku było o tyle lepiej, że były wytyczne ze względu na powierzchnię i mogliśmy robić wesela trochę większe

– wyjaśnia nam właścicielka sali weselnej w regionie Justyna Bryl-Michoń. Prawdopodobnie na przyjęcia można będzie zaprosić dowolną liczbę gości zaszczepionych. Na razie takie potwierdzenie do administratorów sal nie dotarło:

Bardzo często się zdarzają sytuacje, gdzie są imprezy przenoszone np. już teraz z kwietnia, począwszy od sezonu poświątecznego – część jest odwołanych, część jest przeniesionych na przyszły rok, tak jak w zeszłym roku. Jest straszny galimatias. Uważam, że przez najbliższy rok – dwa to nie ulegnie zmianie. Liczą się z tym, że ten czas jest przeniesiony na rok, dwa do przodu. My też nie wiemy, kiedy to się naprawde skończy.

Pary rozmyślają się i odwołują zarezerwowane terminy, inni planują przyjęcie weselne w bardziej odległej przyszłości, aby pomieścić więcej gości. O sytuacji w branży mówiła nam Justyna Bryl-Michoń właścicielka sali weselnej w Rudnikach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj