Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

WOŚP Częstochowa: Lista wydarzeń i wszystkich atrakcji jest imponująca. Wiemy, kto zagra na scenie przed Ratuszem

Facebook Twitter

Już w niedzielę (29.01) odbędzie się 31. Finał WOŚP. Wolontariuszy od wczesnych godzin porannych spotkacie na ulicach Częstochowy. Warto pojawić się też na placu Biegańskiego. Tutaj odbędą się m.in. licytacje.

W mediach społecznościowych sztabu można obejrzeć zdjęcia przedmiotów i zapoznać się, co będzie licytowane wirtualnie, a co na żywo w dniu finału:

Natalia Zalas: Na pewno z takich ciekawych rzeczy mamy różowy kołpak z podpisem Agnieszki Chylińskiej, takie niecodzienne rzeczy. Mamy wiele różnych fantów związanych z żużlem – medal czy koszulka. Mamy też pakiet od siatkarzy Norwida Częstochowa. Fani sportu coś dla siebie znajdą, także tego częstochowskiego sportu. Różne przejazdy samochodami elektrycznymi, one cieszą się dużym zainteresowaniem, także myślę, że to też fajna licytacja.

W tym roku nie zabraknie również koncertów na placu Biegańskiego:

Natalia Zalas: Wszystkie wydarzenia na placu Biegańskiego startują o godz. 10:00. Mamy zaplanowanych kilka koncertów. Zaczynami od zespołu Era Band, następnie Taki Blues Band, Amelia Cierpiał z zespołem, zespół Dzika Plaża, Habakuk, o 20:00 zapraszamy wszystkich na Światełko do nieba i po gwiazda wieczoru, czyli Loka

– zapowiada Natalia Zalas ze sztabu WOŚP Częstochowa. To jednak nie koniec atrakcji:

Natalia Zalas: Będziemy mieli też amatorski turniej siatkówki na Hali Polonii, także bardzo serdecznie zapraszamy amatorskie drużyny, które chciałyby się spróbować. W hali Norwida odbędzie się mecz zawodnicy Norwida kontra sponsorzy klubu, także to fajna gratka dla fanów siatkówki. Będziemy mieli również w piątek przed finałem mecz naszej drużyny hokejowej Kruki. W Parku Lisiniec jak co roku Morsy zapraszają do wspólnego morsowania. Naprawdę mamy dużo fajnych atrakcji.

W ramach WOŚP odbędzie się też XI Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”. O tym więcej TUTAJ

31. Finał WOŚP dedykowany walce z sepsą

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj