Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa vs. Get Well Toruń już w niedzielę 21 maja!

Facebook Twitter

Już w niedzielę, 21 maja jeden z najważniejszych pojedynków naszych żużlowców w tym sezonie - Włókniarz Vitroszlif Crossfit podejmie na swoim torze odwiecznego rywala - drużynę Get Well Toruń. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze dostarczają niesamowitych emocji, w pamięci kibiców na długo pozostaną spotkania z sezonów 1996, 2003 czy 2013.

Najbliższe spotkanie będzie niezwykle istotne dla układu tabeli – zwłaszcza drużyna z Torunia pojedzie pod wielką presją. Po fatalnym początku rozgrywek ekipa toruńskich aniołów ma na koncie 4 porażki i żadnego zwycięstwa. Jesteśmy pewni, że Get Well Toruń zrobi wszystko, żeby spod Jasnej Góry wywieźć 2 duże punkty.

Na drugie zwycięstwo w sezonie liczą oczywiście kibica Włókniarza, jednak nie będzie łatwo – w drużynie z Torunia startują zawodnicy, których fanom speedwaya przedstawiać nie trzeba – aktualny Mistrz Świata, amerykanin Greg Hancock, mistrz świata z 2012 roku, australijczyk Chris Holder, utalentowany duńczyk, który reprezentował w przeszłości barwy Włókniarza Michael Jepsen Jensen. Nie wykluczone, że w składzie torunian pojawi się też Grzegorz Walasek, który startował w biało zielonych barwach przez kilka lat.

Zapraszamy wszystkich na ten pojedynek, dla słuchaczy będziemy mieli oczywiście wejściówki na to spotkanie, słuchajcie nas uważnie w tym tygodniu.

Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa – Get Well Toruń, niedziela, 21 maja, godzina 16.30, SGP Arena Częstochowa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj