Włókniarz jedzie na rewanż do Gorzowa
Już w niedzielę (31.08) Krono-Plast Włókniarz Częstochowa uda się do Gorzowa na rewanżowy pojedynek ze Stalą Gezet. To kolejne spotkanie w ramach rundy "play-down" żużlowej PGE Ekstraligi.

Szacowany czas czytania: 00:24
Stawką meczu jest utrzymanie w najlepszej żużlowej lidze świata, w pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego wygrali 48:42. Włókniarz musi obronić 6-punktową zaliczkę. Gorzowianie na własnym torze są bardzo wymagającym przeciwnikiem, w rundzie zasadniczej częstochowianie polegli tam 36:54, ale wówczas startowali bez Piotra Pawlickiego i Madsa Hansena. Teraz obaj zawodnicy wystąpią w rewanżu i kibice biało-zielonych liczą na punkty tych zawodników. Początek starcia o 19:30.
Czytaj także: