Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Włókniarz jedzie do Gorzowa na mecz ze Stalą

Facebook Twitter

W meczu 4 kolejki PGE Ekstraligi żużlowcy Eltrox Włókniarz Częstochowa zmierzą się dzisiaj (03.07) na wyjeździe z ekipą Moje Bermudy Stal Gorzów. Podopieczni trenera Marka Cieślaka będą faworytami tego pojedynku.

Drużyna z Gorzowa – w przeciwieństwie do Włókniarza – fatalnie rozpoczęła ten sezon. 3 mecze, 3 porażki, w tym ta najbardziej dotkliwa z teoretycznie najsłabszą drużyną ligi PGG ROW Rybnik (porażka 44:46 w Rybniku). Postawa gorzowian jest sporym zaskoczeniem – ekipa Stali ma przecież w swoim składzie nie tylko aktualnego mistrza świata Bartosz Zmarzlika, ale również takich zawodników jak Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak czy Anders Thomsen. Od kontuzji rozpoczął sezon doświadczony Duńczyk – Niels Kristian Iversen, który wrócił na tor na mecz w Rybniku, ale zdecydowanie przedwcześnie (zdobył tylko 1 pkt.). Przed spotkaniem z Włókniarzem gospodarze zakontraktowali w charakterze „gościa” Australijczyka Jacka Holdera, który być może wystąpi w dzisiejszym meczu.
Eltrox Włókniarz w 3 rozegranych meczach właściwie nie miał słabych punktów i jeśli nasze „lwy” utrzymają formę to zwycięstwo nie powinno być problemem.

Początek meczu w piątek (03.07) o godzinie 20.30.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj