Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

WLKS Kmicic: Dobra postawa zawodników na Mistrzostwach Polski Juniorów w taekwondo

Częstochowskie taekwondo z kolejnymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej. Zawodnicy klubu WLKS Kmicic świetnie zaprezentowali się podczas zawodów w Szczecinku.

fot. materiał prasowy

Szacowany czas czytania: 00:21

WLKS Kmicic chwali się sukcesem swojego zawodnika

Kamil Walentek po dwóch niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynkach wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Z kolei Laura Brzeska uplasowała się na wysokim, piątym miejscu w kategorii młodzieżowców, ulegając w swojej drugiej walce dopiero późniejszej triufatorce całego turnieju. Trenerzy nie kryją dumy i już zapowiadają walkę o kolejne sportowe trofea. Trzymamy kciuki i kibicujemy młodym sportowcom.

Mariusz Osyra

REKLAMA