Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wirtualny Dzień Otwarty UJD w czwartek premierowo o godz. 10:00

Facebook Twitter

W czwartek 21 kwietnia Wirtualny Dzień Otwarty UJD w Częstochowie. Uniwersytet wychodzi bowiem naprzeciw maturzystom, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów i uczelni dla siebie na kolejne lata.

UJD

Wirtualny spacer rozpocznie się o godzinie 10:00:

Będzie można za pomocą mediów społecznościowych, za pomocą naszej strony internetowej oraz na kanale YouTube zapoznać się z prezentacją uczelni, w trakcie której przybliżymy naszą ofertę. Uronię rąbka tajemnicy – to 56 kierunków w tej chwili, studiów I i II stopnia, w tym również studia inżynierskie, studia dualne, jednolite studia magisterskie, także jest w czym wybierać. Jest również bardzo ciekawa propozycja studiów, które będą odbywały się w języku angielskim. To prawie 10 kierunków

– zapowiada Marek Makowski – rzecznik częstochowskiego uniwersytetu. Spotkanie rozpocznie się od wystąpienia rektor uczelni prof. Anny Wypych – Gawrońskiej, a potem potencjalni studenci poznają wszystkie ważne i ciekawe miejsca w UJD:

W tej prezentacji znajdą się wiadomości na temat naszej uczelni, będzie szansa na poznanie niektórych pracowników naszej uczelni, studentów, również jednostek, takich jak biuro ds. osób z niepełnosprawnościami czy np. udamy się do laboratoriów, poznamy najnowsze wyposażenie tych laboratoriów oraz szereg informacji – jak się u nas studiuje, jakie są bonusy studiowania na naszej uczelni, jaka jest atmosfera czy jakie możliwości stwarzamy studentom tym, którzy chcieliby np. wyjechać za granicę i poznać smak studiowania w innych, zaprzyjaźnionych z nami ośrodkach akademickich

– polecał rzecznik częstochowskiego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego – Marek Makowski. Prezentacja przygotowana na Dzień Otwarty będzie dostępna na kanałach i profilach uczelni również w kolejnych dniach.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024