Wielki finał Turnieju Tenisowego o Puchar Radia Jura za nami!

30 zawodników i tylko jeden zwycięzca! W piątek (30.08.) zakończył się Turniej Tenisowy o Puchar Radia Jura, który w całości rozgrywany był na kortach "ASPRO" przy ulic Wręczyckiej. Uczestnicy naszego turnieju rywalizowali o tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Panoramie Morskiej w Jarosławcu!

Przez cały dzień mogliście nas spotkać w naszym plenerowym studiu przy ulicy Wręczyckiej. Oto co instruktor tenisa powiedział nam o poziomie naszego turnieju:

O tym kto wystąpił ostatecznie w finale Turnieju Tenisowego o Puchar Radia Jura zadecydowały mecze półfinałowe. Przed jednym z nich rozmawialiśmy z jego uczestnikami:

– mówili Robert Armata oraz Dariusz Nowakowski, który uległ w półfinałowym pojedynku, mecz zakończył się wynikiem 0:2.

W oczekiwaniu na wielki finał, rozmawialiśmy również z młodą adeptką tenisa, która być może w przyszłości również wystartuje w naszym turnieju:

W trakcie naszego popołudniowego programu zapraszaliśmy również naszych słuchaczy na imprezę z okazji zakończenia naszego turnieju oraz zakończenia sezonu letniego:

Oto jak relacjonowaliśmy finałowy pojedynek na naszej antenie:

Wielki finał Tenisowego Turnieju o Puchar Radia Jura wygrał Robert Armata, który pokonał Roberta Głowackiego 2:0 (6:3;6:2) Gratulujemy!