Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wieczorne bieganie w Częstochowie. Dziś (21.11.) kolejny trening

Bez względu na pogodę i porę roku warto biegać, zachęcają do tego częstochowianie, którzy włączają się w akcję BiegamBoLubię Nocą. W każdy poniedziałek wieczorem wspólne treningi biegowe rozpoczynają się na Parkitce. Zaproszeni są wszyscy chętni...

Szacowany czas czytania: 00:19

Mówi częstochowski trener Cyprian Tomza, z którym rozmawia Mariusz Osyra:

Akcję propaguje Fundacja Wychowanie przez Sport, a skierowana jest do osób, które po całym dniu pracy poszukują dla siebie form aktywnego wypoczynku.

– mówił Radiu Jura Cyprian Tomza. Rozmawiał Mariusz Osyra. W bezpłatnych zajęciach mogą brać udział wszyscy zainteresowani bieganiem. Kolejny trening już dziś (21.11.) o 20.00.

REKLAMA