Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wieczorem żużlowe emocje: Włókniarz kontra Stal Gorzów

Facebook Twitter

Przed nami żużlowe emocje w piątkowy wieczór. Dzisiaj przy Olsztyńskiej Eltrox Włókniarz Częstochowa podejmie wicelidera Ekstraligi i srebrnego medalistę drużynowych mistrzostw Polski – drużynę Stali Gorzów.

Ekipa Piotra Świderskiego wygrała już w tym sezonie w Gorzowie 46:44:

Liga jest w tym roku bardzo mocna i układ tabeli tak się poukładał, że w tej chwili nie możemy sobie pozwolić na najdrobniejsze potknięcie i trzeba jechać do końca na maksa, żeby wygrywać wszystko co się da. Ciężki pojedynek z mocnym przeciwnikiem. W Gorzowie nam się udało wygrać ze Stalą, ale zarówno Eltrox Włókniarz Częstochowa, jak i Moje Bermudy Stal Gorzów to są drużyny, które naprawdę mają mocnych zawodników. Będzie to bardzo ciężki mecz. Gorzów chce być play-offach, my też chcemy być w play-offach. Ewentualna porażka mocno by nam pokomplikowała sprawę

Zapowiada Michał Świącik – prezes Włókniarza. Ostatni raz te dwa zespoły pojechały cały mecz w 2019 roku. W minionym sezonie mecz w Gorzowie został przerwany, a w Częstochowie w ogóle się nie rozpoczął i zakończył się walkowerem dla gości:

W zeszłym roku mecz ze Stalą nie odbył się na torze Stali, potem u nas się mecz nie odbył, bo Ekstraliga żużlowa nałożyła na nas walkower. To jest sport, różne rzeczy się zdarzają. Ani my – prezesi, ani zawodnicy nie pamiętają już tego, co było w zeszłym roku. Liczy się to, co jest teraz.

Początek dzisiejszego spotkania o 20.30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj