Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wiadomo już do jakich klubów trafią pieniądze z miejskiej kasy w ramach promocji Częstochowy poprzez sport

Facebook Twitter

Już jest wszystko jasne. Pieniądze póki co trafią do dwóch klubów. Włókniarz, który w tej chwili zajmuje 4 miejsce w tabeli PGE Ekstraligi otrzyma 3,5 mln złotych. I AZS Bebetto - zespół tenisa stołowego występujący w ekstraklasie. Na promocję poprzez tę dyscyplinę miasto wyda 300 tys zł. Ofertę złożył także Raków.

Żeby przetarg został sfinalizowany klub musi jeszcze uzupełnić wymagane dokumenty, których nie złożył wraz z ofertą – ma na to czas do poniedziałku (16 lipca). Miasto przeznacza na „piłkarską” promocję Częstochowy 1 mln 800 tys. zł. Wszystkie wyłonione w przetargach kluby będą wykonywać zadanie oficjalnej promocji Częstochowy od dnia podpisania umowy do 31 grudnia tego roku.

Przypomnijmy, że kluby będą promować Częstochowę podczas wszystkich spotkań ,,u siebie” oraz wszystkich rozgrywek wyjazdowych. Nazwa miasta – bądź utworzone od niej przymiotniki – umieszczone muszą być w oficjalnej nazwie drużyny bądź obok niej. Wszystkie realizowane z własnych środków działania promocyjne klubów służyć mają zarazem tworzeniu pozytywnego wizerunku miasta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj